ul. Chodkiewicza 15

85-065 Bydgoszcz

+48 662 235 236

e-mail: kontakt@schludnie.pl

Pon - Pt 8:00 - 15:00

Godziny otwarcia

Pielęgnacja ogrodów bydgoszcz

Ogrody, parki, tereny zielone

Nasi fachowi pracownicy wyposażeni w niezawodny sprzęt, pod okiem doświadczonych projektantów przestrzeni zielonych, potrafią wyczarować przyjemny ogród nawet na najmniejszej przestrzeni. Każdy fragment zieleni w mieście jest na wagę złota, dlatego tworzymy aranżacje oparte na pięknych i trwałych roślinach – cieszących oko i przynoszących wytchnienie w letnie dni. Świadczymy usługi kompleksowe zaczynając od zaprojektowania ogrodu, przez jego założenie, na regularnej pielęgnacji kończąc.     

Z kim współpracujemy?

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o piękno zieleni. Oferujemy profesjonalną pielęgnację ogrodów dla:

klientów indywidualnych – zajmujemy się ogrodami przy domach jednorodzinnych, szeregowych i apartamentach;
wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych;
klientów instytucjonalnych – dbamy o zieleń wokół szpitali, przychodni, urzędów, szkół;
obiektów komercyjnych – tworzymy zielone oazy spokoju wokół firm produkcyjnych i usługowych, biurowców, galerii handlowych, banków, i wielu innych.

Jakie usługi realizujemy?

Co konkretnie robimy? Wszystko, czego potrzeba do stworzenia i utrzymania ogrodu w idealnym stanie.  Przykłady działań, które podejmujemy w ramach usług związanych z zakładaniem i utrzymaniem ogrodów:

  • projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów;
  • pielęgnacja terenów zielonych – w ramach jednorazowych usług lub abonamentów ogrodniczych;
  • trawniki – od zabezpieczenia siatką przed kretami, przez siew lub rozłożenie z rolki, po regularną renowację, nawożenie i wykaszanie;
  • pielęgnacja drzew i krzewów – od sadzenia, przez formowanie i prześwietlanie koron drzew, po wycinkę drzew i karczowanie pni.

Zakres usług ustalamy indywidualnie, by każdy ogród uczynić pięknym i funkcjonalnym. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy – na pewno znajdziemy taką, która Państwa usatysfakcjonuje.

Potrzebujesz wyceny?

Zachęcamy do kontaktu – wszystkich z Bydgoszczy i okolic, a także z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Służymy doradztwem w zakresie doboru rozwiązań odpowiadających indywidualnym potrzebom konkretnej przestrzeni. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 662 235 236, gotowi do rozmowy i by umówić spotkanie. Zapraszamy!

+48 662 235 236

Godziny pracy:
Pon – Pt 8:00 – 15:00

ul. Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz

email: kontakt@schludnie.pl

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? ZADZWOŃ DO NAS!

Nasz sposób na porządek to zaangażowani pracownicy, profesjonalne środki czyszczące i wypracowane standardy sprzątania. Zapraszamy do poznania nowej jakości w sprzątaniu. Przekonaj się, że tak czysto jak z nami, jeszcze nie było!

OFERTA

  • BIURA
  • HALE
  • MAGAZYNY
  • PRZYCHODNIE

KONTAKT

Do dyspozycji klientów oddajemy nasze numery telefonów i skrzynki mailowe. Jesteśmy otwarci na spotkania, by omówić szczegóły oferty. Zapraszamy do pierwszego kontaktu – później już wszystko jest proste.